Raad van Toezicht toegevoegd aan organisatie

Afgelopen jaar hebben we Soeraya Thoen, Anton van Opzeeland en Marcel Willemsen al bereid gevonden om de Raad van Toezicht van onze stichting te gaan vormen. Enthousiast en belangeloos zijn zij begin 2023 begonnen. Samen met het bestuur zijn er regels opgesteld hoe bestuur en raad van toezicht met elkaar omgaan. In juni zijn de vernieuwde statuten door de notaris vastgelegd. 

De raad van toezicht gaat het bestuur controleren en helpen ontwikkelen. Ze benaderen de zaken strategisch en op lange termijn. Mede door de raad van toezicht bouwen we aan een gedegen fundering in onze organisatie die beheerders van fondsen, donateurs en sponsoren vertrouwen geven met ons in zee te gaan.


We zijn erg blij met ze!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *